Gwarancją skuteczności gadżetu reklamowego,
jest przede wszystkim jego jakość.

Codziennie dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku. Potwierdzają to liczne certyfikaty, takie jak:

Certyfikat IFS, czyli International Food Standard, określa międzynarodowe standardy bezpieczeństwa żywności, dotyczące między innymi odlewania gumy owocowej i pakowania wyrobów cukierniczych.

Pieczęć, która jest przyznawana jedynie produktom pochodzącym z ekologicznych upraw na terenie Unii Europejskiej.

W obszarach obejmujących produkcję i pakowanie gum owocowych i karmelków oraz odlewanie i produkcję czekolady i innych słodyczy, wprowadziliśmy systemy energetyczne zgodne z normą DIN EN ISO 50001:2011.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i jako zespół specjalistów oferujemy wsparcie zarówno w zakresie doboru produktów, jak i na każdym kolejnym etapie produkcji, aż po szybką dostawę.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej jest gwarancją Twojego sukcesu. Stale się rozwijamy i udoskonalamy, dzięki czemu powiększamy grono zadowolonych Klientów – dołącz do Nich! Skontaktuj się z nami aby omówić szczegółową ofertę.