Owocowo zakręcone żelki z Twoim nadrukiem

Personalizowane gadżety firmowe nie muszą być nudne…
Żelki reklamowe to upominek, dzięki któremu Twoja marka zostanie zapamiętana!
Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz, które żelki wesprą działania reklamowe Twojej marki.

Owocowy miks smaków

Klasycznie i pysznie! W tym zestawieniu znajdziemy Elastusie o smaku cytryny, marakui, pomarańczy, maliny, ananasa oraz wiśni.

Szukasz wyjątkowego smaku?

Dobierzemy smak idealnie pasujący do promocji Twojego produktu lub marki. Daj się zainspirować i sprawdź jakie smaki już zrealizowaliśmy.

Żelki standardowe

Jaki kształt będą miały Twoje żelki reklamowe?
Możesz wybrać spośród ponad 43 dostępnych wzorów.

Własny kształt żelek

Zaprojektuj własny kształt Elastusia i stwórz niepowtarzalne, personalizowane żelki reklamowe, dopasowane do Twojej branży lub konkretnej okazji. Wyróżnij się na tle konkurencji wyjątkowym upominkiem reklamowym.

Give Away Collection

Dzięki Give Away Collection stworzysz niepowtarzalną serię opakowań na swoje słodycze reklamowe.Ta nowatorska metoda znakowania polega na podzieleniu wybranej grafiki na mniejsze części, przez co każde opakowanie jest niepowtarzalne, przy czym nawiązuje do motywu przewodniego. Efekt końcowy jest zachwycający.

Ekspresowa dostawa

Elastusie dają możliwość całkowitej personalizacji – od kształtu, po opakowanie – dlatego są wyjątkowym artykułem reklamowym, który można dopasować do każdej branży i okazji. Sprawdzą się jako nośnik informacji o Twojej marce, ponieważ najwyższej jakości składniki, z których powstają pyszne Elastusie, mówią same za siebie.

Personalizacja